۰
سبد خرید

استخدام شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در نظر دارد نیروی انسانی مورد نیاز پیمانکاران بهره بردار خود را از بین داوطلبان مرد و بومی شهرستان سیرجان/ استان کرمان جهت پیمانکار بهره بردار به صورت قراردادی مطابق جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، عملی و روانشناختی جذب نماید.


افرادی که متقاضی حضور در آزمون می باشند، می توانند برای ثبت نام از تاریخ 1400/06/20 تا تاریخ 1400/06/31 به آدرس اینترنتی سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی مراجعه نموده و پس از مطالعات دقیق مفاد آگهی و با نتیجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

 

شرایط عمومی

1-1- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران.
2-1- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی.
3-1- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی در مقطع تحصیلی دیپلم و فوق دیپلم الزامی است. در مقاطع لیسانس و فوق لیسانس داشتن معافیت پزشکی بلامانع است.
4-1- عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. ( با تایید مراجع ذی صلاح)
5-1- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگانها به هر شکل ممکن.
6-1- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید امور ایمنی و بهداشت شرکت های بهره بردار.
7-1- عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر، روان گردان و... (با تایید مراجع ذی صلاح)

 

شرایط سنی

1-2- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان شرکت کننده مطابق جدول زیر می باشد.
2-2- مدت زمان خدمت سربازی به سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد. (مطابق ستون (د) جدول شرایط سنی)
3-2- افرادی که سابقه کار داشته باشند با ارائه سابقه بیمه به ازای هر سال سابقه کار یکسال به سن مجاز آنان اضافه خواهد شد. (حداکثر سن بر اساس ستون (ه) شرایط سنی می باشد.)
4-2- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد
1-4-2- داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می شود.
2-4-2- داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن اضافه می شود.
3-4-2- افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها (همسر و فرزندان)، جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان به میزان ۵ سال به سن مجاز داوطلب اضافه می شود.
5-2- در هر حال و تحت هر شرایطی حداکثر سن داوطلبان نباید بیشتر از سن مشخص شده طبق ستون (ه) جدول شرایط سنی باشد.

 

 

شرایط معدل

1-3- داوطلبان (ردیف 4 الی 24 جدول رشته های مورد تقاضا) میبایست دارای معدل حداقل ۱۳ باشند.

 

شرایط مدرک تحصیلی

1-4- مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاههای معتبر خارج یا داخل از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.
2-4- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل، ریز نمرات (در خصوص مدارک تحصیلی که فاقد معدل می باشد ارائه ریز نمرات الزامی است) و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.

تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از تحصیل آنان بعد از 1400/06/30 باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد. بدیهی است کسانی که در آزمون پذیرفته شده و نتوانند نسبت به اخذ مدرک تحصیلی تا تاریخ 1400/06/30 اقدام نمایند از آزمون حذف و شرکت نسبت به جذب آنها تعهدی ندارد.
3-4-برای رشته های مقطع تحصیلی دیپلم (ردیف 1 الى 3) داشتن هرگونه مدرک تحصیلی بالاتر مورد پذیرش نمی باشد. در خصوص مقطع فوق دیپلم به ستون توضیحات جدول رشته های مورد تقاضا ردیف های 4 الی 9 مراجعه گردد.
برای رشته های (ردیف ۱۰ الی 24) داشتن هر گونه مدرک تحصیلی بالاتر بلامانع است.
4-4- آن دسته از داوطلبانی که بر اساس الزامات این آگهی مجاز به داشتن مدرک تحصیلی بالاتر می باشند در صورت قبولی در آزمون ها و استخدام، مزایای حقوقی شغل مورد تقاضا (در مقطع تحصیلی فراخوان شده) در آگهی را دریافت خواهد نمود و شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر آنها ندارد.
5-4- مدرک دیپلم افرادی مورد قبول واقع می گردد که مورد تایید وزارت آموزش و پرورش کشور باشد.

 

اولویتهای جذب

1-5- اختصاص ٪۱۰ کل پذیرفته شدگان (در صورت نیاز به جذب) به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای %25 مشروط بر این که حداقل 60٪ میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز را کسب کرده باشد.
2-5-در شرایط مساوی اولویت با افراد بومی شهرستان سیرجان است.

 

نحوه ثبت نام و مهلت آن

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز 1400/06/30 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود.)
1-6- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
2-6- داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.
(حجم عکس 3x4 نباید بیشتر از 50 کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از 250 کیلو بایت باشد)
1) عکس داوطلب 3x4 )
2) مدرک تحصیلی
3) کارت ملی
4) صفحه اول و دوم شناسنامه
5) کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی/پزشکی (متناسب با توضیحات 1-3)
6) مدارک ایثارگری موضوع بند 2-4
7) مدارک بومی بودن موضوع بند 6-8
8) گواهی حداقل ۳ سال سابقه بیمه مرتبط برای داوطلبان (ردیف های 18-19-20-21) جدول رشته های مورد تقاضا الزامی می باشد.
9) نامه استعفا موضوع بند ۵-۸
هنگام ثبت نام در سایت، داوطلبان باید تمام مدارک فوق را در یک فایل با فرمت zip بر روی سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی بارگزاری نمایند.
حجم فایل ارسالی حتما باید کمتر از 2 مگابایت باشد.
3-6- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد.
4-6- داوطلبان پس از ثبت نام باید ۷۲ ساعت بعد به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.

تبصره : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

 

نحوه برگزاری آزمون

1-7- آزمون به صورت چهار گزینه ای کتبی و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.
2-7-منابع آزمون متعاقبا از طریق سایت سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی اعلام خواهد شد.
3-7-امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از حداقل 60٪ میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز کمتر باشد.

 

توضیحات مهم

1-8-چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون کتبی یا مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
2-8- بدیهی است قبولی در آزمون کتبی به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، آزمون عملی (در صورت نیاز) و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان برای انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
3-8-افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
8- 4 - نحوه اشتغال و محل خدمت افراد، پس از قبولی نهایی توسط شرکت تعیین می گردد.
5-8- چنانچه هریک از داوطلبان در یکی از شرکتهای همکار و یا همگروه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر شاغل باشند، باید قبل از ثبت نام استعفا داده و مستندات آن را پیوست مدارک نماید در غیر این صورت مجاز به ثبت نام نمی باشند.
1-5-8 پرسنل شرکت گهرروش و نظم آوران شاغل در سایت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به شرط داشتن حداقل ۳ سال سابقه کار در شرکت های مذکور حداکثر یک مقطع بالاتر از مدرک کنونی پذیرش شده در آن شرکت بدون استعفاء مجاز به ثبت نام می باشد.
2-5-8 شرکت های همکار شرکت هایی هستند که به صورت پیمانکاری به عنوان بهره بردار با شرکت معدنی و صنعتی گل گهر قرارداد دارند. 3-5-8 شرکت های هم گروه شرکت هایی هستند که درصدی از سهام آنها متعلق به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر است.
6-8-بومی به افرادی گفته می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشد :
الف: بومی هستم
در صورتی که شهرستان محل تولد یا شهرستان محل صدور شناسنامه شما شهرستان سیرجان استان کرمان باشد.
ب: فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم و به تبعیت ولی محل تولد یا صدور شناسنامه شهرستانی غیر از سیرجان/استان کرمان است.
در صورتی که به تبعیت از پدر یا مادر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستانی غیر از سیرجان/استان کرمان متولد شده اید، باید مدارک اشتغال و مدارک بومی بودن پدر یا مادر خود (صفحه اول شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمایید.
ج: غیر بومی دارای سوابق تحصیلی در شهرستان سیرجان/استان کرمان می باشم.
در صورتی که دارای حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) بصورت متوالی یا متناوب در شهرستان سیرجان/استان کرمان باشید، باید مدارک تحصیلی مرتبط را پس از تایید سازمان آموزش و پرورش شهرستان سیرجان استان کرمان ارسال نمایید.
د: غیر بومی ساکن به تبعیت همسر هستم.
در صورتی که به تبعیت همسر خود در شهرستان سیرجان/استان کرمان ساکن شده اید، باید مدارک بومی بودن همسر خود (صفحه اول و دوم شناسنامه و کارت ملی) را ارسال نمایید.
هـ : همسر یا فرزند افراد نظامی یا کارمند رسمی و پیمانی دولت هستم که افراد یادشده در زمان ثبت نام در شهرستان سیرجان/استان کرمان شاغل هستند.
در صورتی که به تبعیت از پدر، مادر یا همسر کارمند رسمی و پیمانی دولت یا نظامی خود در شهرستان سیرجان/استان کرمان هستید و در زمان ثبت نام پدر، مادر یا همسر شما در شهرستان سیرجان/ استان کرمان شاغل هستند، باید مدارک استخدامی و اشتغال پدر، مادر یا همسر خود را ارسال نمایید.

 

دریافت کارت آزمون

1-9- دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان و کلیه اطلاع رسانی ها از طریق سایت مذکور (سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی) طبق کد رهگیری ارائه شده، در تاریخ های تعیین شده امکان پذیر است.
2-9-آزمون در شهرستان سیرجان برگزار خواهد شد. محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.

 

اعلام نتایج آزمون

1-10-نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقبا از طریق سایت مذکور (سیستم های مدیریت توسعه منابع انسانی) اعلام خواهد شد.
2-10-داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانند از ساعت 8 تا 13 با شماره تلفن های 03441424334 و 03441423789 یا از ساعت 14 تا 17 با شماره تلفن 09301720922 تماس حاصل نمایند.

 

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

 

 

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

جهت خرید کلیک کنید
با نظر خود در مورد این مطلب ما را در پوشش بهتر خبری اخبار استخدامی آگاه کنید
جهت خرید کلیک کنید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید