۰
سبد خرید

استخدام شرکت مجتمع فولاد خراسان

شرکت مجتمع فولاد خراسان ( سهامی عام ) در نظر دارد به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود تعداد 167 نفر از میان فارغ التحصیلان واجد شرایط استان خراسان رضوی (بومی شهرستان های نیشابور ،فیروزه و زبرخان) در مقاطع تحصیلی لیسانس، فوق دیپلم و دیپلم بشرح جدول ذیل را از طریق برگزاری آزمون کتبی ، مصاحبه تخصصی ،مصاحبه روانشناختی ، طب صنعتی و گزینش، بصورت قراردادی طبق قوانین و مقررات کار و تامین اجتماعی جذب نماید.


لذا متقاضیان شرکت در آزمون می توانند جهت ثبت نام از تاریخ درج آگهی تا تاریخ 1400/08/24 به سایت اینترنتی ایران آزمون مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده و جدول زمانبندی ذیل نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

 

شرایط عمومی داوطلبان

1‏- تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران و التزام به قانون اساسی
2‏- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
3‏- عدم اشتهار به فساد اخلاقی ،نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردیده باشد
4‏- عدم اعتیاد به مواد مخدر و عدم سوء مصرف مواد اعتیاد آور به تایید مراجع ذیصلاح
5‏- عدم اشتغال و تعهد خدمت در سایر سازمانها ، شرکتها و دستگاههای دولتی و وابسته به دولت و نهادهای انقلاب اسلامی
6‏- داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی
7‏- داشتن حداقل 18 سال تمام شمسی تا تاریخ 1400/09/01
8‏- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روحی جهت انجام فعالیتهای شغلی طبق تایید پزشک معتمد طب صنعتی

 

شرایط اختصاصی داوطلبان

 

 

شرایط مدرک تحصیلی

1‏- دارا بودن مدرک تحصیلی معتبر یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد.
تبصره:مدارک تحصیلی معادل ، مشروط و غیر مرتبط قابل پذیرش نمی باشد ودر صورت ارسال ترتیب اثر داده نخواهد شد.
2‏- مدارک تحصیلی دیپلم ، فوق دیپلم و لیسانس حسب مورد بایستی به تایید آموزش و پرورش یا وزارت علوم ،تحقیقات و فن آوری رسیده باشد.
3‏- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاههای آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری، الزامی است.
4‏- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
5‏- افراد دارای مدارک بالاتر (به شرط دارا بودن سایر شرایط و ارائه مدارک تحصیلی منطبق با شرایط این آگهی) می توانند حدا کثر در یک مقطع تحصیلی پائین تر شرکت نمایندو امکان پذیرش مدارک بالاتر در طول اشتغال تا 8 سال پس از تاریخ استخدام امکان پذیر نمی باشد و پس از آن ، پذیرش مدرک تحصیلی بالاتر با توجه به دستور العمل های داخلی شرکت قابل بررسی خواهد بود و در این خصوص تعهد محضری اخذ می گردد.
6‏- هر داوطلب صرفاً می بایست در یک مقطع و گروه امتحانی (بر اساس جدول نیازهای منابع انسانی ) ثبت نام و شرکت نماید.
7‏- نیروهای مورد نیاز درکلیه مقاطع تحصیلی ( دیپلم و فوق دیپلم و لیسانس ) صرفاً از بین داوطلبان بومی شهرستانهای نیشابور و فیروزه زبر خان، انتخاب خواهند شد.

تبصره :داوطلبان در صورت داشتن یکی از شرایط ذیل بومی محسوب می گردند:
الف‏- محل تولد داوطلب یکی از شهرستانهای نیشابور ، فیروزه و زبرخان باشد.
ب‏- محل تولد یکی از والدین داوطلبان، یکی از شهرستانهای نیشابور و فیروزه وزبرخان، باشد و درحال حاضر در این شهرستانها سکونت داشته باشند.
ج‏- حداقل دو مقطع از مقاطع تحصیلی پایان دوره ابتدایی ،راهنمایی ودبیرستان را در شهرستانهای مذکور گذرانده باشند.
8‏- شرط معدل: داشتن حداقل معدل کل در مقطع دیپلم 13 (سیزده)، در مقطع فوق دیپلم 14(چهارده ) و در مقطع لیسانس 13 (سیزده) الزامی می باشد.

 

شرایط سنی

1‏- داشتن حداقل 18 سال سن تا تاریخ 1400/09/01
2‏- حداکثر سن مجاز برای داوطلبین دیپلم 26 سال (متولدین 1374/09/01 بعد از آن) فوق دیپلم 28 سال (متولدین 1372/09/01و بعد از آن) و لیسانس 30 سال (متولدین 1370/09/01 و بعد از آن) می باشد.
3‏- مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.
4‏- به ازای هر سال سابقه کار(به شرط ارائه سوابق بیمه ) یک سال وحداکثر 4 سال به سن مجاز فوق افزوده خواهد شد.
5‏- در هر صورت با احتساب کلیه تسهیلات سنی فوق ،سن متقاضیان دیپلم از 32 سال وفوق دیپلم از 34 سال و لیسانس از 36 نباید بالاتر باشد.
6‏- سابقه اشتغال داوطلبان شاغل در سایت فولاد خراسان به شرط ارائه سوابق پرداخت حق بیمه، به حد اکثر سن آنان اضافه می گردد.

 

مدارک مورد نیاز، نحوه ثبت نام و مهلت آن

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز 1400/08/24 فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود)
الف‏-مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
ب‏-واریز مبلغ 400.000 ریال (چهار صد هزار ریال) به صورت الکترونیکی

*وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.
ج‏-تکمیل فرم اینترنتی مشخصات و اطلاعات خواسته شده در سایت ثبت نام به طور صحیح و دقیق (دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می باشد

 

مدارک لازم

داوطلبان جهت ثبت نام حتما مدارک ذیل را آماده نموده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند
1‏- اسکن عکس داوطلب( 4*3)
2‏- اسکن صفحه اول شناسنامه و کارت ملی(در صورت داشتن توضیحات، اسکن صفحه توضیحات نیز ضمیمه شود)
3‏- اسکن مدرک تحصیلی(که معدل در آن ذکر شده باشد) منطبق با شرایط آگهی جذب
4‏- اسکن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم غیر پزشکی(پشت و رو)
5‏- اسکن سوابق کار با ارائه مستندات مربوط به سوابق بیمه ( اخذ پرینت از سایت اینترنتی تامین اجتماعی، قابل قبول می باشد)
6‏- اسکن مدرک مربوط به بومی بودن(موارد آن در بند 7شرایط اختصاصی ذکر شده است)

تبصره :مدارک مربوط به بند 5 برای داوطلبان استفاده کننده از بند 4 شرایط سنی الزامی می باشد.
* لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج آزمون کتبی، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند.
* هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.
* تاریخ فراغت از تحصیل در کلیه مقاطع بایستی قبل از تاریخ 1400/10/01 باشد.
*تاریخ پایان خدمت سربازی و یا تاریخ صدور کارت معافیت بایستی قبل از تاریخ 1400/09/01 باشد.
*به مدارک ناقص هیچگونه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

تاریخ، محل ،نحوه برگزاری آزمون و مواد امتحانی

1‏- کارت ورود به جلسه آزمون طبق کد رهگیری ارائه شده از طریق سایت ایران آزمون قابل چاپ خواهد بود .
2‏-آزمون در شهر نیشابور برگزار خواهد شد. آدرس محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.
3‏-آزمون بصورت چهار گزینه ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ های نادرست برگزار می گردد.
4‏-آزمون کتبی هر رشته از دروس عمومی (شامل 1‏- معارف اسلامی 2‏- ادبیات فارسی و آیین نگارش 3‏- زبان انگلیسی 4‏- دانش رایانه 5‏- هوش و استعداد تحصیلی) و دروس تخصصی به شرح جدول ذیل می باشد:

 

 

مراحل ثبت نام تا پذیرش نهایی

فرآیندجذب شامل مراحل زیر می باشد:
1‏- آزمون کتبی : شامل دروس عمومی و اختصاصی می شود . سوالات با توجه به رشته های اعلام شده طراحی می گردد.
2‏- مصاحبه فنی و تخصصی و مصاحبه روانشناختی: نفرات برتر در آزمون کتبی جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی و مصاحبه روانشناختی دعوت خواهند شد.
3‏- طب صنعتی: با استخراج نتایج مراحل قبل و محاسبه امتیاز نهایی، متقاضیان استخدامی جهت انجام معاینات طب صنعتی دعوت خواهند شد.
با استخراج نمرات خام داوطلبان ، نفرات برتر در هر رشته به تعدادچند برابر ظرفیت درج شده در اطلاعیه استخدامی جهت انجام مصاحبه دعوت شده و در صورت قبولی در مصاحبه معاینات طب صنعتی که در آن سلامت جسمی و روحی فرد با آخرین استانداردهای سلامت در شرکت فولاد خراسان مطابقت و بررسی می گردد انجام خواهد شد .در این مرحله ، مبنای تصمیم‌گیری جهت استخدام داوطلبان انجام موفقیت‌آمیز معاینات طب صنعتی و تست های پاراکلینیک مختلف می باشد که در روز معاینه و توسط پزشک معتمد شرکت فولاد خراسان انجام می‌شود و معاینات و نتایج تست های قبلی و بعدی که توسط سایر مراجع یا پزشکان انجام شده یا می شود مبنای تصمیم‌گیری نبوده و از نظر شرکت فولاد خراسان جهت استخدام فاقد اعتبار لازم می باشد .
در این مرحله افرادی که مستعد ابتلا به بیماری در محیط صنعتی تشخیص داده شوند جهت ادامه مراحل استخدامی دعوت نخواهد شد لذا افراد پذیرفته شده در این مرحله می بایست علاوه بر سلامت جسمی و روحی توانایی مورد نیاز برای انجام فعالیت های شغلی در شرکت فولاد خراسان در طی مدت خدمت بر اساس نظر مرکز طب صنعتی معتمد شرکت را داشته باشند
4‏- آزمون توانایی جسمانی: در صورت تایید فرد در مرحله طب صنعتی، حسب نیاز شغلی ،تست های استاندارد ورزشی با هدف اطمینان از توانایی انجام وظایف شغلی برگزار می گردد.
5-آزمون مهارت طبق جدول نیازهای استخدامی ،برای ردیفهای 18 و 19 جدول ،بعمل می آید.
6‏- تشکیل پرونده و گزینش: تشکیل پرونده (شامل: استعلام مدارک ارائه شده، آزمایش عدم اعتیاد به مواد مخدر، عدم سوء پیشینه و ... ) و گزینش برای تایید شدگان مرحله قبل انجام می گردد.
7‏- آموزش بدو استخدام: بر حسب نیاز و به تناسب رشته تحصیلی آموزشهای بدو استخدام جهت پذیرفته شدگان در داخل شرکت و یا صنایع مشابه انجام خواهد شد.
8- شروع به کار: در صورت موفقیت آمیز بودن نتایج مراحل قبل،پذیرفته شدگان بر اساس نیاز خطوط تولید بتدریج جهت شروع به کار فراخوان خواهند شد .

 

توضیحات آگهی

1‏- فرزندان معظم شهدا، آزادگان و جانبازان از شرط سنی و معدل معاف بوده و در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی ، 10درصد به نمره خام آزمون کتبی مکتسبه ایشان اضافه خواهد شد.
2‏- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در آزمون نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
3‏- بدیهی است قبولی در آزمون کتبی به هیچ عنوان به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی درآزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، تست روانشناختی و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه و قبولی در گزینش می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان جهت انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
4‏- کلیه مشاغل عملیاتی و تولیدی بوده و افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
5‏- شرکت هیچگونه تعهدی در قبال تامین مسکن برای پذیرفته شدگان نخواهد داشت. ضمنا امکان سرویس ایاب و ذهاب برای رفت و برگشت افرادی که استخدام خواهند شد، صرفا در مسیرهایی که شرکت تعیین می نماید وجود خواهد داشت.
6‏- از پذیرفته شدگان نهایی در صورت نیاز تعهدنامه محضری مبنی بر انجام خدمت به مدت حداقل پنج سال از تاریخ استخدام اخذ خواهد شد.
7‏- آمادگی اعزام جهت فراگیری آموزشهای لازم در واحدهای صنعتی ، آموزشی منتخب شرکت در سراسر کشور.
8‏- متقاضیانی که قبلاً در آزمون‌های جذب نیروی فولاد خراسان شرکت نموده و پذیرفته نشده‌اند، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم می‌توانند مطابق مفاد این اطلاعیه مجدداً در این آزمون شرکت نمایند و هیچ تقاضای دیگری معتبر نخواهد بود.
9‏- آمادگی برای انجام کار بصورت نوبت کاری (شیفت)
10‏- محل شرکت واقع درنیشابور‏- کیلومتر 15 جاده نیشابور به شهر فیروزه ‏-شرکت مجتمع فولاد خراسان می باشد.

 

توضیحات بسیار مهم

* متقاضیان می بایست در طول فرآیند جذب به صورت مستمر، جهت آگاهی از اطلاعیه ها و نتایج مراحل مختلف، به وبسایت ثبت نام مراجعه نمایند. لذا عدم اطلاع داوطلب از مراحل و جزئیات آزمون و جذب موجب هیچ گونه حقی برای وی نمی گردد.
**پذیرفته شدگان بر اساس نیاز خطوط تولید و برنامه تامین نیروی انسانی شرکت، بتدریج و در چند نوبت جهت شروع به کار فراخوان خواهند شد لذا مقتضی است از هرگونه پیگیری حضوری و غیر حضوری جداً پرهیز نمائید.

 


 تقویم آزمون:


 مهلت ثبت نام: تا 24 آبان 1400
 اعلام اسامی واجد شرایط: 5 آذر 1400
دریافت کارت آزمون: 8 آذر 1400
زمان برگزاری آزمون: 11 یا 12 آذر 1400
اعلام نتایج آزمون: 22 آذر 1400
مصاحبه فنی، تخصصی، روانشناختی: 04 الی 10 دی 1400
آزمایشات و طب کار: 05 الی 14 بهمن 1400
پذیرش نهایی و تشکیل پرونده: 30 بهمن 1400

 

جهت ثبت نام در آزمون اینجا کلیک نمایید

نوشته های اخیر

دسته بندی ها

جهت خرید کلیک کنید
با نظر خود در مورد این مطلب ما را در پوشش بهتر خبری اخبار استخدامی آگاه کنید
جهت خرید کلیک کنید

رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش

سبد خرید